Rychlý kontakt: 776 75 66 03

Tři důvody proč si pořídit trampolínu od nás:

Doprava ZDARMA

GARANCE nejnižší ceny*

Většinu trampolín doručíme do 3 pracovních dnů**

Trampolíny od značky BERG patří mezi to nejlepší co si můžete pořídit. Často se na nás obracejí zákazníci, s tím že si před dvěma lety pořídili trampolínu v ceně okolo 5000 až 6000 Kč a nyní se jim rozpadla a chtějí si pořídit novou, která vydrží déle. Opravdu doporučujeme hned od začátku investovat větší částku do trampolíny, protože většina lidí si trampolínu zamiluje a později si pořídí kvalitnější variantu (např. od BERGu) a původní vyhodí.

Na našich stránkách si můžete vybrat opravdu z pestré nabídky trampolín od základní varianty BERG Favorit, přes variantu BERG Champion, která vám poskytne výjimečný zážitek ze skákání a až po profesionální trampolíny řady BERG ELITE+. Dále Berg nabízí standardní verzi a verzi částečně  zasazenou do terénu (BERG InGround). Trampolína tak nebude tolik vyčnívat na zemí.

Stejně tak jako u trampolín máte na výběr ze tří druhů ochranných sítí. Základní verze je ochranná síť Comfort dále zlatá střední cesta je ochranná síť Deluxe a k trampolínám  BERG Elite+ jsou dodávány s ochrannou sítí T-Series. Zvolit tu správnou ochranou síť je velmi důležíté v případě, že na trampolínu budou využívat především děti.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel: 776 756 603 nebo na emailu info@liked.cz

 

 

*v případě, že jste našli levnější trampolínu od BERGu pošlete nám odkaz na info@liked.cz a my Vám připravíme zajímavější nabídku.

**platí při platbě předem na účet a nevztahuje se na trampolíny s ochranou sítí Comfort, které je do konce června nedostupná u výrobce.

Našli jste stejný výrobek za příznivější cenu? Napište nám, uděláme Vám lepší nabídku. ×
Jsme vám kdykoli k dispozici. Ptejte se, pište! ×
Zboží skladem odešleme nejpozději následující pracovní den. ×
Okamžitý přístup k novinkám, cenovým akcím a slevám. ×