Rychlý kontakt: 776 75 66 03

Doprava zboží

 

Zboží vám zašleme kamkoli v rámci České republiky. Vybírejte typ přepravy, která nejvíce vyhovuje vám. V případě jakéhokoli dotazu nebo pro upřesnění jsme vám kdykoli k dispozici na telefonu: 776 75 66 03 nebo na emailu: info@liked.cz

Na vybrané výrobky, značky a na všechny objednávky nad 4000 Kč je  ZDARMA. Mezi vybrané značky patří například FirtsBike.

Česká pošta

stažený soubor

Standardní poštovní služba Balík do ruky vás bude rovněž den předem informovat o převzatém zboží k přepravě sms zprávou. V den doručení je balík rozvážen běžnou službou, v případě, že nebudete moci balík převzít, bude uložen na příslušné pobočce České pošty. Je možné dohodnout opětovné doručení v lépe vyhovujícím termínu.

Cena dopravy:

Česká pošta  od 0 Kč

 

PPL

 24-PPL-LOGO

Oblíbený a spolehlivý přepravce PPL vás bude informovat den předem SMS zprávou nebo emailem o doručení balíčku. V den dodání budete upozorněni na časový interval, který je možný dále měnit či dohodnout termín nový.

Cena dopravy:

PPL od 120 Kč

 

GEIS

images (1)

Další z variant doručení, přepravce garantuje doručení následující pracovní den po převzetí zásilky přímo na vaší adrese. Zároveň zajišťuje možnost vyzvednout zásilku v síti úschoven s velmi pružnou otevírací dobou včetně víkendu! Současně je vedeno téměř 500 výdejních míst.

Cena dopravy:

GEIS od 120 Kč

 

Vyhrazujeme si právo navýšit konečnou sumu objednávky o opětovné poplatky za přepravu v případě nevyzvednutí zásilky kupujícím.

 

Dárkové poukazy

V případě zakoupení dárkových poukazů nabízíme možnost předání elektronickou cestou. Na vámi uvedený email zašleme graficky zajímavě zhotovený kupon opatřený bezpečnostními prvky. Samozřejmě tento typ poukazu zasíláme i doporučeným dopisem v tištěné podobě.
Cena doporučeného dopisu 35 Kč

Předání elektronickou cestou ZDARMA.

Našli jste stejný výrobek za příznivější cenu? Napište nám, uděláme Vám lepší nabídku. ×
Jsme vám kdykoli k dispozici. Ptejte se, pište! ×
Zboží skladem odešleme nejpozději následující pracovní den. ×
Okamžitý přístup k novinkám, cenovým akcím a slevám. ×