Rychlý kontakt: 776 75 66 03

[rev_slider alias=”Slider1″]

SKLADOVKY - může být už zítra u vás doma
NEJOBLÍBENĚJŠÍ PRODUKTY
NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY

28.3.2020 Naše trička

Na nám potěšením představit naše narozeninová trička pro nejmenší. Potisky na trička jsou dělány jen pro nás. Zatím v nabídce máme tři motivy, které ihned odesíláme:
NAROZENINOVÉ TRIČKO S ČÍSLEM
NAROZENINOVÉ TRIČKO S KOČKOU
NAROZENINOVÉ TRIČKO SE ŠMOUHOU A ČÍSLEM

1.1.2020 PF2020

Všem vám přejem do Nového roku hodně štestí a zdráví, mnoho osobních a pracovních úspěchů.

1.11.2019 – Nově Zasilkovna

Stále vám chceme být blíže a tak si můžete zboží nechat doručit i na libovolné vydejní místo zásilkovny. Jejich více než 3800.

1.2.2019 – Nyní můžete snadno zaplatit kartou

Za účelem urychlení objednávek jsme pro vás připravili možnost platit online kartou. Ihned po potvrzení vaší platby můžeme zboží připravit na expedici (naše “Skladovky“) anebo ještě tentýž den objednat u výrobce vaše zboží. Čím se celá objednávka může zkrátit až o tři pracovní dny.

15.6.2016 – Tři důvody proč si pořídit trampolínu od nás:

Doprava ZDARMA

GARANCE nejnižší ceny*

Většinu trampolín doručíme do 3 pracovních dnů**

Trampolíny od značky BERG patří mezi to nejlepší co si můžete pořídit. Často se na nás obracejí zákazníci, s tím že si před dvěma lety pořídili trampolínu v ceně okolo 5000 až 6000 Kč a nyní se jim rozpadla a chtějí si pořídit novou, která vydrží déle. Opravdu doporučujeme hned od začátku investovat větší částku do trampolíny, protože většina lidí si trampolínu zamiluje a později si pořídí kvalitnější variantu (např. od BERGu) a původní vyhodí. Více informací najdete zde.

1.4.2016 – Je nám potěšením Vás přivítat v e-shopu LIKED.cz

Velmi nám zaleží na vaší spokojenosti a v případě, že budete mít jakékoliv dotazy neváhejte nás kontaktovat rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem ideálního zboží. Neřadíme se mezi “no name” e-shop, který by se nezajímal o svoje zákazníky a snažil se prodat cokoliv za každou cenu! Přejeme si, aby náš zákazník byl spokojený a rád se k nám vracel. Za každý nákup Vám pošleme poukaz na váš další nákup.

Najdete zde široký sortiment dětského zboží pro miminka a jejich maminky a též výrobky pro větší děti a jejich rodiče. Mezi nejoblíbenější výrobky patří Zipfy (carvingové boby), Firstbike (jednička mezi dětskými odrážedly), velký výběr šlapadel značky Berg. Všechny zde uvedené výrobky podporují dětský pohyb, který je často opomíjen, ale neměl by chybět během růstu dítěte.

Zároveň myslíme na ty nejmenší. Nabízíme kojenecké oblečení, cestovní potřeby, dětské postýlky a židličky, chodítka. V neposlední řadě jistě uvítáte velký výběr dětských autosedaček, protože bezpečnost je na prvním místě.

Přejeme Vám příjemný nákup.

S pozdravem Váš Liked

Našli jste stejný výrobek za příznivější cenu? Napište nám, uděláme Vám lepší nabídku. ×
Jsme vám kdykoli k dispozici. Ptejte se, pište! ×
Zboží skladem odešleme nejpozději následující pracovní den. ×
Okamžitý přístup k novinkám, cenovým akcím a slevám. ×