Rychlý kontakt: 776 75 66 03

O nás

Vážení a milí rodiče a přátelé zábavy, vítáme Vás na e-shopu www.liked.cz

Firma LIKED s.r.o je mladá rozvíjející se firma, a jak již sám název napovídá, byla založena za účelem dělat radost, a proto se soustředí na svět dětské zábavy. Rádi bychom Vám prostřednictvím našeho e-shopu představili oceněné a vyhledávané výrobky, určené především dětem a jejich zdravému rozvoji.

Najdete zde produkty světoznámých značek jako například:

FIRSTBIKE – patří mezi přední výrobce dětských odrážedel a v tuto chvíli je i „leadrem“ na českém trhu, který se může pyšnit řadou prestižních ocenění.

BERGTOYS – nabízí široký sortiment v podobě dětských šlapadel, motokár a trampolín.

ZIPFY – přináší zimní zábavu v podobě carvingových bobů, které jsou vyráběny v USA a na své si přijdou jak děti, tak i samotní rodiče.

PONNIE –značka ponnie prezentuje výrobky největší kvality, které splňují evropské, americké i japonské normy pro hračky Europe-EN-71, USA-ASTM-963 a Japan Toy ST international standard a též certifikaci ITC. Předností těchto roztomilých koníků je nejen domácí i venkovní využití, ale také rozvoj koordinace pohybů, které děti získávají během samotné jízdy.

 

Vybrané zboží doručíme pohodlně až k Vám domů, přičemž dodací lhůty jsou 3-5 pracovních dnů v závislosti na vybraném výrobku.

V případě dotazů Vám budeme mile rádi k dispozici na e-mailu: info@liked.cz nebo tel. čísle 776 756 603

Rádi bychom, aby společně s doručeným zbožím, prostřednictvím naší firmy, přišla i spokojenost a radost z nákupu a posléze též zábavné okamžiky s Vašimi dětmi.

o_nas

 

 

 

 

 

Našli jste stejný výrobek za příznivější cenu? Napište nám, uděláme Vám lepší nabídku. ×
Jsme vám kdykoli k dispozici. Ptejte se, pište! ×
Zboží skladem odešleme nejpozději následující pracovní den. ×
Okamžitý přístup k novinkám, cenovým akcím a slevám. ×